O Firmie
 

Firma Remontowo-Budowlana Jakub Wójcik istnieje od 2014 roku. Wieloletnia wcześniej nabyta praktyka przez pracowników, nie tylko w Polsce, w dziedzinie wykańczania wnętrz pozwala świadczyć usługi na wysokim profesjonalnym poziomie.

Działamy głównie na terenie Rzeszowa oraz pobliskich miejscowości. Posiadamy niezbędny park maszyn, które pozwalają na wykonanie zlecenia w terminie i w konkurencyjnych cenach.Cennik naszych usług uzależniony jest od rodzaju prac, ich wielkości, stopnia trudności oraz warunków realizacji.

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów potrzebnych do poszczególnych prac remontowo-budowlanych oraz technologii wykonania. Bacznie obserwujemy zmieniające się na rynku budowlanym trendy w dziedzinie nowych materiałów jak i sposobów ich wykorzystywania.

Posiadamy własny transport i jeżeli zachodzi taka potrzeba przywozimy materiały na plac budowy po wcześniejszym uzgodnieniu tego z klientem.


Długoletnia współpraca z producentami jak i hurtowniami materiałów budowlanych pozwala nam na ich zakup w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy tutaj naszych klientów do korzystania z naszych rabatów.

eszów 

Naszym priorytetem jest zadowolony klient. Dlatego staramy się aby każdy centymetr zleconej usługi był wykonany bardzo dokładnie. Dzięki takiej polityce naszej firmy stale zwiększa się grupa zadowolonych klientów. Możemy tutaj napisać , że głównie działamy z polecenia. Z

apraszamy do zakładki oferta gdzie możecie się zapoznać w czym jesteśmy najlepsi.